Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 4,211.26 TL tutarında alışveriş yaptınız.

araget.com bayisi olmak ister misiniz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir bayi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni bayiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden bayimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. Bu sayfada bir iş sahibinin araget.com bayisi olmak için atması gereken adımları paylaşıyoruz.

Araget ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen bayilerin online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Başvuru formunuz doğru ve eksiksiz doldurulmuş ise, formunuzdaki bilgiler ürünlerinizi değerlendirecek olan ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek, ve size ya satınalma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir. .

Eğer başvurunuz formunuz eksik ise, gerekli bilgilerin talep edildiği ve yeniden başvuru formunu göndermenizi bildiren bir e-mail gönderilecektir.

Aşağıdakiler sizin bizim ana satınalma süreçlerimizi anlamanıza yardımcı olacaktır

1.Başvuru formunu mutlaka eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Sitemizi ziyaret etmeli, sizin ürün kategorilerinin olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz.

Kendi ürünlerinizi mevcut ürünlerle mukayese etmelisiniz

Ürünlerinizin mevcut ürün çeşitliliğimize nasıl katkıda bulunacağını ve tamamlayıcı olacağını anlatmalısınız.

İş ortağımız olun milyonlarla buluşun!

Kalite politikamız gereği; tüm bayi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur. İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; araget.com`a değerli bayileri arasına hoş geldiniz! Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı. Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli. Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı. Tüm işlemleri online yürütebilecek bir altyapıya sahip olmalı. Bayi olmak, ürününüzü araget.com satmak istiyorsanız lütfen buraya tıklayın. araget.com platformunda satıcı olmak ve ürününüzü direkt olarak müşterilere satmak istiyorsanız lütfen buraya tıklayın.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.